K.C. Hiddenstorm

Łabędzi Śpiew

Władczyni mroku

Władczyni mroku

Władczyni mroku

Rok wydania: 2019

Nawet Bóg nie zna większej siły niż miłość. Biada temu, kto stanie jej na drodze!

Megan Rivers jest tak przeciętna, jak tylko może być trzydziestoletnia kobieta mieszkająca w San Francisco. Jedyną niezwykłą rzeczą, którą ją wyróżnia, jest tatuaż zdobiący jej plecy. Jej zwyczajne i nudne życie zmienia się w dniu, w którym oblewa swojego szefa kawą. W niewyjaśnionych, ale niewątpliwe paranormalnych okolicznościach napój zamienia się we wrzątek. Oczywiście natychmiast zostaje zwolniona. Kolejne dni obfitują w coraz więcej trudnych do wyjaśnienia wydarzeń. Ludzie z otoczenia Megan zaczynają umierać, a w niej budzą się niepokojące zdolności. Również na świecie dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy... Kiedy w życiu kobiety pojawia się tajemniczy i nieziemsko przystojny Nicholas Marlowe, Megan nie może oprzeć się wrażeniu, że zna go doskonale. Jakby spędziła z nim wieczność…

Świetne opisy i niesamowita akcja… Na taką fantastykę czeka się z niecierpliwością! Będzie drastycznie, erotycznie, mocno i niebanalnie. Polecam!

– Agnieszka Rybska, Blonderka

Któż powiedział, że diabeł jest zły? Okrutny – owszem, ale nie zły. Jak może być zły ktoś potrafiący tak kochać?

Informacja o ciasteczkach

W celu optymalizacji treści oraz zapewnienia bezpieczeństwa, strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.