K.C. Hiddenstorm

Łabędzi Śpiew

Po złej stronie lustra

Po złej stronie lustra

Po złej stronie lustra

Rok wydania: 2017

Czy można jednoznacznie odróżnić prawdę od iluzji? A może nie ma prawdy, bo wszystko jest iluzją lub może nie ma iluzji, bo prawd jest nieskończenie wiele?

Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w którym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości… jak choćby wizyt w alternatywnej rzeczywistości. Jawa i sen zaczynają zacierać się coraz bardziej, a ona z przerażeniem uświadamia sobie, że zaczyna balansować na krawędzi obłędu. Podczas jednej z wizyt w równoległej rzeczywistości Lisa poznaje demoniczną Kobietę w Bieli, która składa jej propozycję nie do odrzucenia…

Nietuzinkowa powieść, wprowadzająca czytelnika w całkowicie inny wymiar literatury. Zostajemy sprawnie pozbawieni umysłowych barier, dzięki czemu nasza wyobraźnia unosi się znacznie wyżej niż dotychczas. Po przeczytaniu tej książki miałam wrażenie, że byłam lustrem rozbitym na tysiąc kawałków, które nawet po sklejeniu nie stało się jednością. Polecam ją każdemu, kto pragnie oderwać się od rzeczywistości i poczuć ciężar prawdziwości tej powieści.

– Aleksandra Szoć, pisarka, www.stanzaczytany.pl

Idealny świat nie istnieje – tylko dzieciom wydaje się, że jest inaczej. Potwory podążają za nami, by w najmniej spodziewanym momencie skoczyć nam do gardeł i ściągnąć prosto w otchłań.

Informacja o ciasteczkach

W celu optymalizacji treści oraz zapewnienia bezpieczeństwa, strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.