K.C. Hiddenstorm

Łabędzi Śpiew

Łabędzi śpiew

Łabędzi śpiew

Łabędzi śpiew

Rok wydania: 2020

Oboje byli w pewien sposób zakochani w śmierci. Oboje mieli w sobie mrok.

Po jednej ze szczególnie brutalnych awantur Alice Newman zabija męża - porywczego policjanta, który znęcał się nad nią od lat. Mimo że działała w samoobronie, wie, że nie może liczyć na pomoc policji. Nie widząc innego rozwiązania, postanawia uciec za granicę. W czasie podróży do Meksyku zostaje rozpoznana przez pracownika stacji benzynowej. Kiedy wydaje się, że sytuacja jest z góry przesądzona, na pomoc przychodzi jej Phoenix Thorne, który okazuje się być... płatnym mordercą. Sprawy zaczynają się komplikować i to nie tylko przez uczucie, które wybucha między obojgiem. Phoenix pomaga Alice w dalszej ucieczce. Kiedy dowiaduje się, że jest z nią związany bardziej niż początkowo zakładał, będzie musiał wybrać - czy jest lojalny wobec zobowiązań z przeszłości, czy wobec kobiety, którą pokochał.

Niebywale wciągająca, intrygująca i nieoczywista historia, która porusza, zachwyca, a na dodatek trzyma w napięciu do samego końca. „Łabędzi śpiew” to moja ulubiona książka K.C. Hiddenstorm! Gorąco polecam!

– Hanna Smarzewska, Nie oceniam po okładkach

W samotności łatwiej jest udawać, że wszystko jest w porządku. Twoja porażka nie odbija się w oczach innych, nie kładzie się cieniem na ich twarzach.

Informacja o ciasteczkach

W celu optymalizacji treści oraz zapewnienia bezpieczeństwa, strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.